Miks eelistada tehases valmistatud puitkonstruktsioone?

Uue maja ehitamine on tõsine väljakutse igaühele. Kõige suurem kindlasti omanikule. Alustades ehitusprojektidest lõpetades sisekujundusega. Me soovime kiirust ning kvaliteeti igalt etapilt, sest kes meist ikka Tahaks aastaid maja ehitada.

Kui te olete otsuse langetanud juba puitkarkassi kasuks, siis on järgmine otsus kas ehitada konstruktsioonid kohapeal või tellida valmis elemendid. Mõlemal viisil on omad eelised, kuid selles artiklis räägime lähemalt valmiselementidest. 

Oleme koostööpartnerid Tenter OÜga, mis on Baltikumi suurim katusefermide ning Posi-Joist talade tootja.  Kogemuse põhjal saame öelda, et valmis elementide püstitamine on kiire, kõigest tundidega on võimalik kogu maja kandvad konstruktsioonid püstitada ning liikuda edasi järgmisele etapile. Kuid miks siiski eelistada tehases valmistatud konstruktsioone?

SÄÄSTLIKUD LAHENDUSED

Tehases toodetud fermid või vahelaetalad on projekteeritud spetsiaalselt teie hoonele mõjuvate koormustega (omakaal, kasutuskoormus, tuul, lumi) ja vastavalt dimensioneeritud. Seeläbi kulub vähem materjali kui kohapeal ehitades ning toodete paigaldamise aeg on kordades lühem. See võimaldab kokku hoida materjali kui ka raha.

TEHNOLOOGIA JA INNOVATSIOON

Kasutavad tootmises millimeetritäpsusega lõikavat automaatset saeliini ning kolme pressliini, mida Eestis rohkem ei ole. Tootmine toimub presslaual, millega saavutatakse oluline efektiivsus. Maksimaalse tootekvaliteedi garanteerib Baltikumis ainulaadne lasersüsteem, mis kuvab tootmislauale toote valmiskuju.

KONTROLLITUD KVALITEET

Tenteri meeskond koosneb põhjaliku väljaõppega motiveeritud spetsialistidest. Iga meie projekteeritud ja valmistatud elemenet, moodul, detail ning konstruktsioon on hoolega läbi mõeldud, valmistatud ning hiljem kontrollitud, et tagada parim tulemus. Kogu toodang valmistatakse tehases, kus ehitajal on parem töökeskkond kui objektil ning tulemus on puhtam ja kvaliteetsem. 

Kui olete veel kahevahel ning ei suuda otsustada, siis võtke julgelt ühendust kas meiega või Tenter OÜ-ga ning aitame vastata kõigile küsimustele.