LAMEKATUSED

Lamekatus on kaasaegne katusetüüp, millel on minimaalne kalle või üldse mitte. See erineb traditsioonilisest viilkatusest, kuna sellel puudub selge kalle või harja. Lamekatusi kasutatakse laialdaselt ärihoonete, kortermajade ja isegi elamute katustel. Lamekatuste ehitamisel kasutatakse mitmesuguseid materjale, sealhulgas spetsiaalseid lamekatuse kattematerjale nagu bituumenrullmaterjalid, PVC või TPO membraanid ning hüdroisolatsioonikiht. Need materjalid on valitud vastavalt ehitusprojekti vajadustele, sealhulgas veekindlusele, isolatsioonile ja vastupidavusele. Lamekatustel on mitmeid eeliseid, sealhulgas ruumi optimeerimine, katuseterrasside loomise võimalus ning päikesepaneelide või muude tehnoloogiliste lahenduste paigaldamise lihtsus. Lisaks võimaldavad lamekatused innovatiivseid disainilahendusi ja võimalusi roheliste katuselahenduste ja vihmavee kogumise süsteemide rakendamiseks.

Katusekattematerjal

Meie paigaldame lamekatustele bituumenrullmaterjali.

Bituumen

Bituumenrullmaterjal on populaarne valik lamekatuste kattematerjalina tänu oma vastupidavusele, taskukohasusele ja suhteliselt lihtsale paigaldusele. See koosneb tavaliselt bituumenist immutatud klaaskiudviltidest, mida kombineeritakse erinevate kattekihtidega, sealhulgas kiltkivi või graanulitega, et anda materjalile vastupidavus UV-kiirgusele ja ilmastikutingimustele.

Bituumenrullmaterjalid on saadaval erinevates paksustes ja suurustes ning neid võib leida erinevate stiilide ja värvidega. Paigaldusprotsess hõlmab tavaliselt aluspinna ettevalmistamist, rullmaterjali paigaldamist ja kinnitamist ning vajadusel õmbluste sulgemist ja katusepiirete paigaldamist.

Bituumenrullmaterjalid pakuvad mitmeid eeliseid, sealhulgas vastupidavust niiskusele, UV-kiirgusele ja temperatuurikõikumistele, samuti lihtsat hooldust ja suhteliselt madalat hinda võrreldes teiste katusekattematerjalidega. Lisaks on need materjalid paindlikud ja võimaldavad katuste katmist erinevate kujude ja konfiguratsioonidega, muutes need sobivaks valikuks erinevatele ehitusprojektidele.

pealiskate
LAMEKATUS sbs bituumen

TEENUSED

  Bituumenmaterjali paigaldus (SBS)

  Puitfermide paigaldus

  Aurutõkke paigaldus

  Soojustamine

  Parapeti ja räästapleki paigaldus

  Läbiviikude tihendamine vedelplastiga

  Vana katusematerjali utiliseerimine

  Vihmaveesüsteemide paigaldus

  Puhastus

Võta meiega julgelt ühendust, sest konsultatsioon ja hinnapakkumine on tasuta!