Katusetööd

katuse vahetus

Meie igapäeva tööde hulka kuulub ka vanade katuste vahetus ja uute katuste ehitus. Paigaldame peamiselt kõiki katusematerjale. Katuse vahetuse pakkumise saamiseks tuleme esmalt objektile kohale, hindame vana katuse seisukorda, kuulame kliendipoolseid soove ning anname ka omapoolsed soovitused, et uus katus oleks vastupidav aastakümneid. Uue ehitise puhul piisab tihtipeale korrektse katuse projekti saatmisest,mille põhjal saame koostada täpse hinnapakkumise.

katuse vahetus miit ehitus
katuse vahetus miit ehitus plekkkatus

KATUSETÖÖD SBS BITUUMENMATERJALIGA

SBS bituumenmaterjaliga kasutatakse enamasti lamekatustel, kuid see sobib hästi ka rõdude ja terrasside katmiseks. Mina, Mark Miitra, olen läbinud Tallinna Ehituskooli lamekatuse eriala meistri tasemel ja osalenud ka 2018. aastal Riias toimunud lamekatuse maailmameistrivõistlustel. Teame, kuidas paigaldada korrektselt bituumenmaterjale ning omame õigeid töövõtteid.

IMG-1231
IMG-6191

HÜDROISOLATSIOON VEDELPLASTIGA

Vedelplastil on palju kasutusvõimalusi nii katustel kui ka terrassidel/rõdudel. Kõige enam kasutame seda veelekete takistamisel ja ennetamisel. Vedelplasti on võimalik kasutada kõigil katusematerjalidel, mis teeb selle ideaalseks kasutamaks parandustel. Ka rõdudel ning terrassidel esineb probleeme veekahjustustega, mis on võimalik väga edukalt takistada vedelplastiga, kattes sellega kogu pind. Vedelplasti on võimalik toonida ning viimistluskihina kasutada ka värvihelbeid või marmor killustikku.

VEDELPLAST HÜDROISOLATSIOON LÄBIVIIKUDE TIHENDAMINE MIIT EHITUS KATUSTE REMONT
Vedelplastiga kaetud rõdu

KATUSTE REMONT

Teostame väiksemaid ja suuremaid remonttöid. Aitame leida ja likvideerida veelekkeid. Enamjaolt kasutame liidete tihendamiseks vedelplasti. Vahetame välja kahjustatud katuseplaate- ja kivisid. Aitame katuse hooldusega, puhastame rennid ja katuse, teostame katuse seisukorra kontrolli.

plekk katus katuseplekk väljavahetamine miit ehitus
KORSTNA TIHENDAMINE VEDELPLASTIGA HÜDROISOLATSIOON MIIT EHITUS KATUSTE REMONT

Võta meiega julgelt ühendust, sest konsultatsioon ja hinnapakkumine on tasuta!