MEIST

MIIT EHITUSE asutaja Mark Miitra alustas oma teed  ehitusvaldkonnas juba kümme aastat tagasi, kui paigaldas Soomes elementmaju. Juba tol ajal nautis ta ehitusprotsessi ning puidutööd. Tööd varieerusid alates seina elementide paigaldusest kuni lõpetades sisetöödest liistude paigalduseni.

Eestisse naastes jätkas ta ehitamist ning leidis tee katusteni. Tänu kiirele õppimisele ja initsiatiivile  ei läinud kaua aega, kui juba esindas ta Eestit Noorte katuseehitajate Maailmameistrivõistlustel 2018. aastal. Alates sellest ajast on Mark tegelenud ka vedelplasttöödega, mida praeguselgi hetkel Eestis pakuvad vaid vähesed ettevõtted.

2019. aastal otsustas Mark võtta riski ning alustada oma teed ettevõtjana asutades Katuste Remont OÜ, kus peamiseks tegevusvaldkonnaks oli katuste ehitus, vahetus ja remont. Tänaseks päevaks võib öelda, et see risk on end ära tasunud, nähes, kui paljud toredad kliendid on meid usaldanud ja edasi soovitanud.

Mark omab lamekatuseehitaja tase 4 ehk meistritaset ning aastatega läbinud mitmeid erinevad täiendkoolitusi. Koos meeskonnaga oleme loonud tihedaid sidemeid koostööpartneritega, et pakkuda alati parimat võimalikku teenindust.

Tänu klientidele, kes on meid usaldanud ning enda pealehakkamisele oleme tänaseks jõudnud punkti, kus pakume lisaks katusetöödele ka üldehitustöid. Selleks, et ka meie nimi väljendaks meie pakutavaid töid, alustame me oma uut teekonda Miit Ehitusena.

 

 

Please enter your name.
Please enter a message.